Skip Ribbon Commands
Skip to main content

Dan Sheffield

​Dan Sheffield byl srdcem a duší RGIS. Dan reprezentoval RGIS s nejvyššími profesionálními standardy a se svým zralým a stabilním vedením. Danovi vždy záleželo na každém zaměstnanci. 

Dan začal svou skromnou cestu s RGIS jako auditor. Danovo odhodlání a odhodlání ho vedly k tomu, aby nakonec s velkým úspěchem odešel z RGIS jako prezident pro globální zákaznický servis a rozvoj podnikání. 

Dan byl důvěryhodným partnerem všem, kteří vedli organizaci, a vynikal v každé roli, kterou měl. 

Jeho vliv ve společnosti přesahoval jeho osobní úspěchy. Dan je autorem „způsobu RGIS“ a žil s ním každý den.

Zatímco jeho prodejní úsilí přineslo mnoho nových strategických zákazníků, Dan byl také integrálním vůdcem expanze do Jižní Ameriky a Evropy, čímž připravil půdu pro dnešní současnou značku RGIS. 

Je to respekt, který si Dan získal také od našich zákazníků, který bude definovat jeho odkaz. Naše organizace mu vděčí za to, kým dnes jsme. Jeho příspěvek k RGIS byl zásadní pro úspěch společnosti a jeho odkaz nadále ovlivňuje RGIS a průmysl zásob a maloobchodních služeb i dnes. 

Při vývoji našeho vlastního nového Plánování podnikových zdrojů (Enterprise Resource Plannin, zkráceně ERP) jsme nemohli vymyslet lepší název. Vše navrženo, vyvinuto a udržováno zaměstnanci RGIS. 

Dan byl morálním kompasem společnosti a nadále je jako takový uznáván prostřednictvím systému ERP, který se výstižně nazývá „Sheffield“.


 

 

Podpora prodeje nových produktů pro řetězec supermarketůhttps://www.rgis.cz/případové-studie/podpora-prodeje-nových-produktů-pro-řetězec-supermarketůPodpora prodeje nových produktů pro řetězec supermarketů
Dan Sheffieldhttps://www.rgis.cz/novinky/novinky/dan-sheffieldDan Sheffield
RGIS Zahájení nové éry růstu a inovacíhttps://www.rgis.cz/novinky/novinky/rgis-zahájení-nové-éry-růstu-a-inovacíRGIS Zahájení nové éry růstu a inovací
Počet prodejen hypermarketůhttps://www.rgis.cz/případové-studie/počet-prodejen-hypermarketůPočet prodejen hypermarketů
ECR Video - Introducing Total Retail Losshttps://www.rgis.cz/perspektiva/ecr-video-introducing-total-retail-lossECR Video - Introducing Total Retail Loss

2023-06-13T04:00:00Z