RGIS Zahájení nové éry růstu a inovací

14/03/2023
RGIS WIS CZ

Před 2 lety společnost RGIS, globální lídr v oblasti realizace inventurních služeb a shromažďování dat, oznámila odprodej svého podnikání v Severní Americe (USA a Kanada) společnosti WIS International. V souladu se strategií společnost RGIS v dubnu 2021 realizovala strategickou akvizici nákupem společnosti IVALIS, významného hráče na evropském trhu, aby doplnila a rozšířila geografické oblasti působnosti RGIS. Tato klíčové rozhodnutí umožnilo společnosti RGIS zaměřit se na své hlavní silné stránky a řídit inovace v odvětví řízení procesu realizace inventurních služeb.

Společnost RGIS vyvinula řadu převratných patentovaných technologických pokroků, které mají způsobit revoluci ve způsobu, jakým se provádí inventarizace a sběr dat. RGIS využívá své hluboké odborné znalosti a odhodlání k inovacím a jejím cílem je poskytovat svým klientům bezkonkurenční přesnost, efektivitu a přehled v reálném čase. Cloudové řešení RGIS umožňuje rychlou geografickou expanzi s novými partnery a franšízanty po celém světě.

“Cílem společnosti RGIS je pomoci podnikům zefektivnit procesy správy zásob a dat, aby se mohly soustředit na růst svého podnikání a služby svým zákazníkům. Společnost RGIS má jedinečnou pozici k tomu, aby urychlila své růstové strategie, zlepšila nabídku služeb a využila vznikající příležitosti v rychle se vyvíjející obchodní prostředí,” řekl Asaf Cohen, generální ředitel RGIS.

Společnost RGIS děkuje svým věrným klientům, partnerům a zaměstnancům, kteří v průběhu let přispěli k jejímu úspěchu. RGIS se pouští do této vzrušující nové kapitoly svojí existence a hledá spolupracovníky a partnery, kteří se s námi budou podílet na rozvoji, nebo se chtějí připojit k naší společnosti, aby podpořili náš obrovský růst.

Pro více informací o RGIS a jejím špičkovém řízení procesů inventarizace zásob prosím navštivte www.rgis.com. Jakékoli dotazy můžete směřovat na adresu PartnerUS@rgis.com

O RGIS

Publikováno v: Poslední zprávy

Předchozí článek: RGIS franšízové příležitosti

Další článek: Dan Sheffield