Dan Sheffield

10/10/2023
Dan Sheffield linkedin CZ

Dan Sheffield byl srdcem a duší RGIS. Dan reprezentoval RGIS s nejvyššími profesionálními standardy a se svým zralým a stabilním vedením. Danovi vždy záleželo na každém zaměstnanci.

Dan začal svou skromnou cestu s RGIS jako auditor. Danovo odhodlání a odhodlání ho vedly k tomu, aby nakonec s velkým úspěchem odešel z RGIS jako prezident pro globální zákaznický servis a rozvoj podnikání.

Dan byl důvěryhodným partnerem všem, kteří vedli organizaci, a vynikal v každé roli, kterou měl.

Jeho vliv ve společnosti přesahoval jeho osobní úspěchy. Dan je autorem „způsobu RGIS“ a žil s ním každý den.

Zatímco jeho prodejní úsilí přineslo mnoho nových strategických zákazníků, Dan byl také integrálním vůdcem expanze do Jižní Ameriky a Evropy, čímž připravil půdu pro dnešní současnou značku RGIS.

Je to respekt, který si Dan získal také od našich zákazníků, který bude definovat jeho odkaz. Naše organizace mu vděčí za to, kým dnes jsme. Jeho příspěvek k RGIS byl zásadní pro úspěch společnosti a jeho odkaz nadále ovlivňuje RGIS a průmysl zásob a maloobchodních služeb i dnes.

Při vývoji našeho vlastního nového Plánování podnikových zdrojů (Enterprise Resource Plannin, zkráceně ERP) jsme nemohli vymyslet lepší název. Vše navrženo, vyvinuto a udržováno zaměstnanci RGIS.

Dan byl morálním kompasem společnosti a nadále je jako takový uznáván prostřednictvím systému ERP, který se výstižně nazývá „Sheffield“.

O RGIS

Publikováno v: Poslední zprávy

Předchozí článek: RGIS Zahájení nové éry růstu a inovací