Skip Ribbon Commands
Skip to main content

Co znamená název RGIS?

RGIS je akronym pro Retail Grocery Inventory Services. Brzký úspěch nám dovolil rozvíjet náš potenciál a expandovat do dalších odvětví. RGIS nyní provádí přes 1 400 inventur denně pro společnosti všech typů a velikostí.

let zkušeností

 

40+ zemí s lokálními týmy

S 34 000 zaměstnanci ve více než 200 pobočkách po celém světě jsme schopni pokrýt Vaše požadavky ve vysoké kvalitě kdekoliv na světě.​

 
​​​
​​

Naše technologie

Mobilní Technologie​

Rychlost a přesnost. RGIS má k dispozici skenery, aplikace, které jsou navrhnuty tak, aby co nejpřesněji a nejefektivněji zachytily veškerá inventurní data.

Výzkum a Vývoj​

Výkonný a efektivní. Investujeme do vybavení, postupů bez ohledu na to, co nám budoucnost přinese. Budeme i nadále zlepšovat stávající nástroje a vývíjet řešení z a účelem rozvoje nových trendů.

Plánování prostoru

Monitoring a optimalizace. Náš makrospace software umožňuje maloobchodníkům zjednodušit a automatizovat maloobchodní projekty plánování.​

První kroky: RGIS

Thomas J. Nicholson založil RGIS roku 1958. Chtěl nabídnout maloobchodním prodejnám vhodnou alternativu k in-house inventuram. Během několika málo let společnost expandovala na středozápad, zanedlouho na to, byly služby nabízeny po celých Spojených Státech Amerických a také po celém světě.​​
 •  

  1950’s

  1958 byl založena společnost Retail Grocery Inventory Services. Centrála společnosti se přestěhovala ze sklepa domu p. Nicholsona do kanceláře v Detroitu, Michigan.
   

 •  

  1960’s

  Byly otevřeny nové pobočky ve městech Illinois, Florida, Wisconsin, Ohio, Missouri, Indiana, Louisiana a Minnesota. RGIS také otevřel svou pobočku v Kanadě.
   

 •  

  1970’s

  RGIS investoval do nových technologií, představil SCM elektronickou kalkulačku a speciálně navrženou TJN kalkulačku.

 •  

  1980’s

  RGIS začal využívat Audit® microcomputer – patentována technologie. RGIS také založil centrum pro zpracování dat.

 •  

  1990’s

  Expanze na další trhy – Mexiko, Nové Skotsko, Britská Kolumbie, Izrael a Brazílie. Učinili jsme veliký skok vpřed zavedením programu – Portable Financial (PORTFN).
   

 •  

  2000’s

  Otevřeny pobočky v dalších 10 státech. RGIS začal používat bezdrátové skenery RM-1. Zpracování inventury probíhá rychleji a efektivněji.
   

 •  

  2010’s

  Pokroky v bezdrátové technologie a software umožňují reporting v reálném čase. Mobilní aplikace dodali novou úroven zpracování dat a transparentnosti.​​​​​​​​​​​

Naše vedení

Asaf Cohen  

Asaf Cohen

Chief Executive Officer 

Sudipto Nandy  

Sudipto Nandy

Chief Information Officer - International

Heinz Krause  

Heinz Krause

Chief Financial Officer – International

Elise Cordier  

Elise Cordier

General Counsel and DPO - International

Simon Parry  

Simon Parry

Commercial Director – International

 
Greg Schooneveldt  

Greg Schooneveldt

President, Asia Pacific

Jorge Schmidt  

Jorge Schmidt

President, Latin America

Pierrick Min  

Pierrick Min

President, Europe

Nicola Stevens  

Nicola Stevens

Vice President of Operations – International