Skip Ribbon Commands
Skip to main content

Co znamená název RGIS?

RGIS je akronym pro Retail Grocery Inventory Services. Brzký úspěch nám dovolil rozvíjet náš potenciál a expandovat do dalších odvětví. RGIS nyní provádí přes 800 inventur denně pro společnosti všech typů a velikostí.

let zkušeností


Globální dosah

RGIS má pobočky po celé Evropě, Latinské Americe, Asii a Tichomoří…​

Map 

Servis 43 zemí s inovativními řešeními zásob

S 3 000 globálními zákazníky a více než 174 000 zásobami dokončenými po celém světě máme zdroje na správném místě, abychom mohli spolehlivě a efektivně dokončit jakýkoli projekt.​

 
​​​
​​

Naše technologie

Mobilní Technologie​

Rychlost a přesnost. RGIS má k dispozici skenery, aplikace, které jsou navrhnuty tak, aby co nejpřesněji a nejefektivněji zachytily veškerá inventurní data.

Výzkum a Vývoj​

Výkonný a efektivní. Investujeme do vybavení, postupů bez ohledu na to, co nám budoucnost přinese. Budeme i nadále zlepšovat stávající nástroje a vývíjet řešení z a účelem rozvoje nových trendů.

Plánování prostoru

Monitoring a optimalizace. Náš makrospace software umožňuje maloobchodníkům zjednodušit a automatizovat maloobchodní projekty plánování.​

První kroky: RGIS

Thomas J. Nicholson založil RGIS roku 1958. Chtěl nabídnout maloobchodním prodejnám vhodnou alternativu k in-house inventuram. Během několika málo let společnost expandovala na středozápad, zanedlouho na to, byly služby nabízeny po celých Spojených Státech Amerických a také po celém světě.​​
 •  

  1950’s

  1958 byl založena společnost Retail Grocery Inventory Services. Centrála společnosti se přestěhovala ze sklepa domu p. Nicholsona do kanceláře v Detroitu, Michigan.
   

 •  

  1960’s

  Byly otevřeny nové pobočky ve městech Illinois, Florida, Wisconsin, Ohio, Missouri, Indiana, Louisiana a Minnesota. RGIS také otevřel svou pobočku v Kanadě.
   

 •  

  1970’s

  RGIS investoval do nových technologií, představil SCM elektronickou kalkulačku a speciálně navrženou TJN kalkulačku.

 •  

  1980’s

  RGIS začal využívat Audit® microcomputer – patentována technologie. RGIS také založil centrum pro zpracování dat.

 •  

  1990’s

  Expanze na další trhy – Mexiko, Nové Skotsko, Britská Kolumbie, Izrael a Brazílie. Učinili jsme veliký skok vpřed zavedením programu – Portable Financial (PORTFN).
   

 •  

  2000’s

  Otevřeny pobočky v dalších 10 státech. RGIS začal používat bezdrátové skenery RM-1. Zpracování inventury probíhá rychleji a efektivněji.
   

 •  

  2010’s

  Pokroky v bezdrátové technologie a software umožňují reporting v reálném čase. Mobilní aplikace dodali novou úroven zpracování dat a transparentnosti.​​​​​​​​​​​

 •  

  2020-současnost

  Akvizice Ivalis v Evropě a Brazílii, stejně jako WIS UK a Mexiko zvyšuje a posiluje globální dosah, spolu s nabízenými franšízovými příležitostmi. Investice do nejmodernější pokročilé technologie poskytuje zákazníkům inovativní řešení zásob, včetně NGEN Cloud, Voice Count (zadávání hlasem), Finger Laser (laserová čtečka na prst) a RFID.


Naše vedení

Asaf Cohen  

Asaf Cohen

Chief Executive Officer 

Heinz Krause  

Heinz Krause

Chief Financial Officer – International

Nicola Stevens  

Nicola Stevens

Executive Vice President of Global Operations and Process Improvement

Elise Cordier  

Elise Cordier

General Counsel and DPO – International

 
Sudipto Nandy  

Sudipto Nandy

Chief Information Officer – International

Neil Storey  

Neil Storey

Chief Revenue Officer – International

Pierrick Min  

Pierrick Min

President, Europe

Jan Morlok  

Jan Morlok

President, Asia Pacific and Latin America